POMOC
Pytania i odpowiedzi
Czy pobierana jest prowizja od sprzedaży?
Nie pobieramy żadnych ukrytych prowizji.
Czy zobowiązuje mnie jakaś umowa?

Nie. Płatność jest pobierana z góry za określony czas (1, 3, 12 lub 24 miesiące). Po tym okresie Klient decyduje czy będzie płacił za kolejny okres, czy nie.

Czy można mieć własną domenę dla sklepu?
Tak. Najpierw należy zarejestrować domenę u dostawcy domen, a następnie ustawić opcje DNS przedstawione po zalogowaniu do konta Videlink.

Domenę można ustawić tak, aby e-maile były na innym serwerze a u nas tylko strona sklepu.

Czy mogę dodać własne logo?

Tak. W panelu administracyjnym można w dość dużym stopniu zmodyfikować wygląd sklepu: zmienić logo, motyw, kolor całego szablonu, kolor i wielkość czcionek, dodać własny kod JavaScript, mapę Google itp., swobodnie zarządzać całym menu i panelami bocznymi, panelami w stopce strony, można przesuwać panele boczne do menu, do stopki, można swobodnie tworzyć treści w panelach i artykułach za pomocą zaawansowanego wizualnego edytora HTML.

Jak dużo produktów obsłuży wasze oprogramowanie?

Na przeciętnym współdzielonym koncie hostingowym – 500 tysięcy, na dedykowanym milion. W wersji abonamentowej maksymalna ilość produktów to 200 tysięcy.

Kto ponosi odpowiedzialność za regulamin sklepu internetowego?
Każdy regulamin powinien być indywidualnie dostosowany do konkretnego sklepu i to na sprzedawcy ciąży odpowiedzialność za zapewnienie jego poprawności i zgodności z aktualnymi wymogami prawnymi.

Aby mieć pewność, że regulamin został sformuowany prawidłowo wykonanie regulaminu można zlecić specjalistom.

Gwarancję jego zgodności z aktualnymi normami zapewni regularny audyt biura prawnego.

Czy po upływie okresu testowego znikną wprowadzone produkty lub inne ustawienia?
Nie, jeśli sklep zostanie opłacony, zostanie automatycznie przełączony w tryb abonamentowy, zachowując wszystkie wprowadzone dane, w tym: ustawienia, produkty, zamówienie.

Inaczej sytuacja wygląda, kiedy mimo zakończenia okresu testowego sklep nie zostanie opłacony – wtedy po 14 dniach od daty zakończenia testowania sklep zostaje usunięty z naszego systemu.

Czy można zainstalować w sklepie zewnętrzny certyfikat SSL?
Tak, w sklepie można zainstalować zewnętrzny Certyfkiat SSL. Koszt takiej usługi to 250 zł netto. Usługa obejmuje instalację certyfikatu na serwerze sklepu wraz z koniecznymi certyfikatami pośredniczącymi oraz utrzymanie poprawności działania certyfikatu.

WAŻNE: Opłata pokrywa jednorazową instalację certyfikatu. W przypadku przedłużenia zewnętrznego certyfikatu jego aktualizacja wiąże się z ponowną opłatą. 

Zapraszamy do zakupu Certyfikatów SSL wspieranych przez nasze oprogramowanie TUTAJ

Czy otrzymam Fakturę VAT za zakupione usługi?
Tak. Wystawiamy Faktur VAT za wszystkie zakupione usługi w Sky-Shop momencie opłacenia zamówienia.
Czy mogę zmienić pakiet abonamentowy w trakcie jego trwania?
Tak. Możesz zmienić pakiet abonamentowy w trakcie jego trwania ale tylko na wyższy pakiet. W takiej sytuacji wyliczana jest róznica dopłaty pomiędzy pakietami za pozostały okres abonamentowy. Zmiana pakietu abonamentowego na niższy możliwa jest po zakończeniu wykupionego okresu abonamentowego aktualnego pakietu.
Czy mogę zwiększyć/zmniejszyć ilość produktów w dowolnym momencie?

W każdym momencie możesz zwiększyć limit ilości produktów w sklepie, wykupując interesujący Cię limit produktów poprzez panel zamawiania na koncie klienta.